Marketing moet maatwerk zijn
Daarom belofte-image

Team MB – BMA

Het team van MB – Bedrijfskundig Marketing Advies bestaat uit negen gedreven specialisten. In de afgelopen jaren hebben we veel ervaring opgebouwd in het realiseren van ondernemersdromen. Dit lukt alleen door onze sterke focus op resultaten en de expertises die elkaar perfect aanvullen. Zo realiseren we ook jouw ondernemersdromen!

Wil je de beste worden in jouw vakgebied en ben je op zoek naar een baan of stageplaats? Kijk dan meteen naar onze openstaande vacatures!

martijn

Martijn Blaauw

Founder & Managing partner
alex

Alex van Mosel

Managing partner
06-22216410
alex@mbbma.nl
lotte

Lotte Menses

Online Marketeer
lotte@mbbma.nl

ingo

Ingo van Oijen

Online Marketeer
ingo@mbbma.nl

aron

Aron de Looijer

Front-end developer
aron@mbbma.nl

thomas

Thomas Castelein

Front-end developer
thomas@mbbma.nl

ruben

Ruben de Bruin

Front-end developer
ruben@mbbma.nl

elco

Elco Littel

grafisch vormgever
elco@mbbma.nl

eelke

Eelke pouw

grafisch vormgever
eelke@mbbma.nl